Het magazine waarin ondernemers zich onderscheiden

Daar moeten wij ook in staan!
Door:
Ashley Grobben
| Fotografie:
Redactie
2 min
| Datum:
April 15, 2025
| 
Almelo

Grote speler binnen de telefoonaccessoires

Twintig jaar geleden begon het met een paar telefoonfrontjes op Marktplaats. Inmiddels is gsmpunt uitgegroeid tot een van de grootste webshops van Nederland voor smartphone-accessoires.
Ondernemersmagazine Twenterand

ondernemers in beeld

Jelle Bijenhof last en monteert alles van staal, op maat

Bijenhof Las & Montage

Door:
Ciska Oude Engberink
| Fotografie:
Petra Holland
4 min
| Datum:
8/8/2022
| 
Vriezenveen
Vorig jaar besloot Jelle met Bijenhof Las & Montage om volledig voor zichzelf te beginnen, wat hem uitstekend bevalt. “De vrijheid die ik heb, daar doe ik het voor”, zegt Jelle enthousiast.

“Werk niet in je bedrijf, maar aan je bedrijf, door af en toe uit te zoomen”

Koskamp B.V.

Door:
Ciska Oude Engberink
| Fotografie:
Redactie
4 min
| Datum:
1/8/2022
| 
Den Ham
Daniek Scholte Lubberink en Aron Zomer, digital marketeers bij Innomads.

Wil je als bedrijf écht bloeien?

Innomads

Door:
Ciska Oude Engberink
| Fotografie:
4 min
| Datum:
22/7/2022
| 
Agelo
Joost Lansink richtte in 2020 Innomads op: dé gids in Bedrijfsgroei. Een goed gelezen gids; Innomads boekt successen.

AST zet van a tot z een breed scala producten en diensten in

AST Groep

Door:
Ciska Oude Engberink
| Fotografie:
Petra Holland
4 min
| Datum:
21/7/2022
| 
Vriezenveen
AST is een soft franchise bedrijf met zes vestigingen door heel Nederland. Servicegericht met een breed assortiment aan producten en diensten waarmee voertuigen kunnen worden geüpgraded.

“Wij schieten niet met hagel, maar gericht, midden in de roos”

Innomads

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
4 min
| Datum:
27/5/2022
| 
Agelo
Nadat hij in 2013 het bedrijf SKEPP.com, gericht op de verhuur en inrichting van kantoorruimtes in acht Europese landen, had opgericht, volgden zeven jaren waarin hij heel veel kennis en ervaring met betrekking tot bedrijfsgroei, online marketing en sales opdeed en uitgroeide als volwaardig ondernemer.

“Wij ondersteunen klanten stapsgewijs in hun energietransitie”

AVIA Weghorst

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
3 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Enschede
Begin jaren dertig verkocht Weghorst nog kolen en turf. Half jaren veertig werd de focus verlegd naar vloeibare verwarmingsbrandstof. In de jaren zestig stapte het bedrijf over op vloeibare motorbrandstoffen omdat alle huishoudens werden aangesloten op aardgas.

“Ik maak wat mijn klanten willen, maar dan mooier!”

J. Bijenhof Las & Montage

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
4 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Vriezenveen
Aan de zuidoostkant van Vriezenveen ligt bedrijventerrein Oosterweilanden. Met als straatnaam Zonnekracht moet het wel om een duurzaam bedrijventerrein gaan en dat vermoeden is juist. Oosterweilanden biedt ruimte aan middelgrote bedrijven, maar óók aan eenpitters die vanuit een splinternieuw bedrijfsverzamelgebebouw hun klanten bedienen.

Bouwbedrijf Webbink: “Bouwen is een feestje”

Bouwbedrijf Webbink

Door:
Bert Kroondijk
| Fotografie:
Petra Holland
4 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Vriezenveen

De Kennismail

Ontvang één keer per maand onze nieuwsbrief met de beste verhalen, columns, nieuws en tips.
Bedankt! Jouw inschrijving is ontvangen.
Oops! Er ging iets mis tijdens het versturen van het formulier.

De meest recente nieuwsbrief

kennisartikelen
Brand Identity mapje bij de computer met Apple toetsenbord

Jouw organisatie als sterk merk bouwen

To brand or not to brand - That’s no longer the question

Door:
Michel Jansen
| Fotografie:
Redactie
5 min
| Datum:
7/4/2021
| 
Twente
Wil jij jouw organisatie als merk? Komt de vraag “Waar staan wij als merk voor?” vaker voor? Wil jouw organisatie zichzelf als sterk merk profileren?
Lassende meiden in de techniek bij het Stork College Hengelo

Lassende meiden dankzij bevlogen docent en C.T. Stork College Hengelo

Lassende meiden in de techniek bij C.T. Stork College Hengelo

Door:
Paul Spendel
| Fotografie:
Redactie
4 min
| Datum:
24/3/2021
| 
Hengelo
Drie meiden op het C.T. Stork College Hengelo stonden voor de keuze om een bovenbouwprofiel te kiezen, en toen viel het oog van op het vak lassen.
Dame aan het werk in de techniek

STO en Tubbergen werken hard aan nieuwe instroom technisch talent

Sterk Techniek Onderwijs Almelo e.o. (STO)

Door:
Paul Spendel
| Fotografie:
Redactie
6 min
| Datum:
18/3/2021
| 
Tubbergen
Techniekbedrijven hebben volop werk, maar steeds minder jonge werknemers. Want steeds minder jeugd kiest op het vmbo voor techniek.
Het Sterk Techniekonderwijs projectteam in een technische bedrijfshal

De vraag naar technisch geschoolde jongeren neemt toe

We moeten weg van de keukentafel en de diepte in

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Petra Holland
5 min
| Datum:
11/3/2021
| 
Twente
Het onderwijs heeft dezelfde doelen als het bedrijfsleven, maar docenten vinden in onderwijs niet genoeg ruimte om veel meer te doen dan begeleiding van stages
Stockfoto Change

Veranderende perspectieven als kans

Compassionate Leadership

Door:
Henco van der Weijden
| Fotografie:
Redactie
5 min
| Datum:
19/2/2021
| 
Vriezenveen
Die uitdaging gaat niet alleen de ‘O’ van Onderwijs aan, maar ook de ‘O’ van Ouders, de ‘O’ van Overheid en de ‘O’ van Ondernemers. De kern is om de leefbaarheid van onze regio te verbeteren en onze kinderen goede en realistische toekomstperspectieven te bieden.
Iphone met social media applicatie pictrogrammen

Wat is Clubhouse en wat kan je met het nieuwe audioplatform?

Is Clubhouse het nieuwe platform om sprekers een podium te bieden?

Door:
Aron Zomer
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
12/2/2021
| 
Vriezenveen
Wat is Clubhouse? En waarom praat iedereen alsof het al jaren bestaat? En vervangt Clubhouse de netwerkevenementen waar je voorheen voor moest reizen?
Wethouder Ursula Bekhuis

Gemeente Tubbergen

Tevredenheid bij ondernemers stijgt over rol van de gemeente

Door:
Redactie
| Fotografie:
Frank Visschedijk
2 min
| Datum:
8/12/2020
| 
Gem. Tubbergen
De coronacrisis zette het jaar op z’n kop. ​Ondanks het moeilijke jaar, is de tevredenheid gestegen. Tubbergen scoort een 7.5 op de algemene tevredenheidsscore.
Statenlid Moniek Kleinsman op het sportpark

Statenlid Moniek Kleinsman

“De knop omzetten en steeds weer nieuwe doelen stellen”

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
4 min
| Datum:
5/11/2020
| 
Tubbergen
Sportliefhebbers kennen Moniek Kleinsman nog als topschaatser die onder andere in 2005 het NK allround won en in 2007 brons & zilver veroverde op de Universiade
Onze vrienden
Noordik Vroomshoop
Onderwijs
Tijhof Autotransportsystemen B.V.
autotransport aadorp mvo 4x4 service onderhoud automarkt
Kenniscentrum Saminc B.V.
Organisatiefilosofie organisatiekunde
Groeien
Leiderschap training academy
Stooff interior project
interieur stooff
interieurontwerp
design
E-lektron
licht en geluid
elektronica
geluidstechniek
NiVo P&O
Organisatieontwikkeling
HR
Organisatieanalyses
Jumbo Fikkert
Supermarkt
Jumbo
Boodschappen
De Johanneshoeve
Bed & breakfast
Evenementen
Overnachting
bekijk al onze partners
nieuw

ONDERNEMERSMAGAZINE GEMeente twenterand

Twee keer per jaar verschijnt het Ondernemersmagazine Twenterand.  Het magazine is Voor en door ondernemers uit de gemeente. De oplage bedraagt ruim 2.500 exemplaren.
inhoud

informeren, kennis delen en inspireren

Ondernemersmagazine Twenterand biedt de ondernemende lezer relevante informatie, laat ondernemers kennis delen en biedt hun de kans zichzelf te profileren. De mens en zijn verhaal staan centraal.
kernwaarden

ambitieus, eigenzinnig en professioneel

Ambitie, eigenzinnigheid, uitstraling en inspiratie zijn kernwaarden van Ondernemersmagazine Twenterand. Met de focus op lokaal ondernemerschap en individuele kernwaarden. Professioneel en echt.
meer

online platform als stuwende kracht

Ondernemen is zoveel meer dan doen waar je goed in bent. Het online platform en kennissessies bieden daarin een stuwende kracht. Om elkaar te ontmoeten, te sparren, kennis en nieuws te delen en te informeren.
over dit initiatief
"Ondernemen is zoveel meer dan alleen maar doen waar je goed in bent"
Anno Oude Engberink
jouke Zomer
redactie/coördinatie
Jouke Zomer
aron Zomer
Web/Social mediabeheer
"Elk half jaar lees ik met plezier wat er in de Gemeente speelt bij onze ondernemers"
Ben Meulenbeld | Voorzitter Bedrijven Belang Vriezenveen
over dit initiatief
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). Ron Howard involved. No jumping in the sewer! was an episode where Former It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). nog een zin om het mooi gelijk te laten lijken. nog een iets langere zin in dit geval nog.
koffie drinken met Brian Brokelman?
Een kop koffie drinken?
Ik wil Vriend worden van Ondernemersmagazine
Gemeente Tubbergen en het kennisplatform.
Ik word vriend!

Klaar om jouw bedrijf in de schijnwerpers te zetten?

Is jouw bedrijf klaar om extra onder de aandacht te komen? Wil je laten zien waar je dagelijks mee bezig bent zodat andere ondernemers jouw bedrijf en jouw producten of diensten beter leren kennen? Deelnemen aan het Ondernemersmagazine is de perfecte manier om deze doelstellingen te realiseren.
Door mee te doen aan het Ondernemers Magazine Gemeente Tubbergen bereikte ik gericht 2000 ondernemers. Hier hield ik een aantal mooie contacten en nieuwe opdrachten aan over.
Joost Lansink | Innomads
Bedankt voor het invullen van het contactformulier. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
All Rights Reserved 2020
Designed and build by Monolith opportunity creators